Добридень! Ми замовили вікна в компанії Арта Груп.
Нам все зробили в найкоротші терміни, ми дуже залишилися задоволені новими вікнами. До нас прийшли люди, заміряли, все підказали. Звичайно ж, були сумніви з приводу того, чи все буде в порядку, наскільки все буде якісно, але люди не обманули. Фірма дуже хороша, дуже хороші дівчата, які працюють в компанії, укладають дійсно ці договори. Роблять вікна в найкоротші терміни, ми дуже задоволені. У нас тепер тепло, ніде не задуває, за вікном тиша, нічого не чути. Раджу вам звертатися в компанію Арта Груп, вони вже 15 років на ринку, тому вони Вас не обдурять. – я так розумію, Ви боялися, що віддасте гроші, і все? Так, ми боялися, що укладемо договір, а він може виявитися не дійсним, тому що дуже багато фірм на ринку, і ти не знаєш куди звернутися. Ми випадково знайшли оголошення в інтернеті і боялися, чи не буде це «підстава», тобто чергова фірма, яка потім з’їде. Але з нами постійно телефонували один одному, тримали контакти, і ми були впевнені, що вона дійсно привезуть. – якщо оцінити якість установки від 1 до 5, скільки Ви б поставили? Майстри дуже швидко все зробили, буквально за годину встановили, дійсно класно. Оцінка відмінно”. – і Ви вирішили відразу відновити укоси? Так, ми вирішили це зробити відразу, щоб вже додати вікну красу, загальний вигляд, щоб воно вже виглядало повноцінно.