Як утримати тепло в квартирі
Опис
![](https://arta-group.org/uploads/media/icon_pages/yderg_teplo.jpg)
90% жителів квартир в Києві переживають зиму разом з центральним опаленням. Так як самостійно відрегулювати температуру не можливо, залишається тільки один вихід – максимально зменшити втрати тепла.
Через звичайні вікна, з квартири виходить до 50% тепла! На щастя, сучасні технології дозволяють втримати його.
Якщо взяти до уваги те, що вікна – це в основному склопакети, то утеплення необхідно починати саме з них. Тут дуже популярні та ефективні склопакети з прозорим тепловідбиваючим шаром. Встановивши таке скло, Ви збережете майже в два рази більше тепла, в порівнянні зі звичайними пластиковими вікнами.
Що таке енергозбереження?
Енергозбереження – це напилення частинок срібла на внутрішню поверхню того скла, яке ближче до вулиці. Неозброєним оком його зовсім не помітно, хоча зміни в температурі відчуваються.
Енергозберігаюче скло утримує в середині квартири в 1,5 рази більше тепла, в порівнянні зі звичайними склопакетами. Воно діє наступним чином:
![](https://arta-group.org/uploads/media/kompleks/kvartira/teplo_2.jpg)
- відбиває повітряний потік зсередини квартири;
- відбиває зовнішні потоки повітря: взимку не пропускає холод, влітку – спеку;
- пропускає сонячне світло, не спотворює і не затемнює вулицю.
Ще тепліше з мультизберігаючим склопакетом
Для ще більшого збереження тепла, ми рекомендуємо двокамерний склопакет з мультизберігаючим склом. Це склопакет, в якому спеціальним напилення покривається не одне скло, а два. Таким чином, в квартирі залишається в 2 рази більше тепла!
Цей ефект легко можна побачити за допомогою тепловізора. Тепловізор робить знімок тепла, що виходить, показуючи картину його розповсюдження, шляхом присвоєння кожному кольору певного рівня тепла. Синій колір – низька температура, червоний – висока.
![](https://arta-group.org/uploads/media/kompleks/kvartira/teplo_1.jpg)
![](https://arta-group.org/uploads/media/kompleks/kvartira/teplo_3.jpg)
Це знімок вікна з зовнішньої сторони будинку. Термографічна зйомка відображає різницю між втратами тепла з дерев’яним вікном (знімок з лівої сторони) і пластиковим енергозберігаючим (справа). Очевидно, що вікно зі спеціальним покриттям пропускає значно менше тепла.
Ефект двостороннього дзеркала – мультизбереження з двох сторін відбиває температурні хвилі, таким чином утримуючи в квартирі постійну комфортну температуру. Це не тільки утеплення, але й економія на кондиціонуванні влітку. Частинки срібла відбивають ультрафіолетові промені, в результаті чого проходить тільки сонячне світло, а тепло відбивається і не проходить в квартиру.
Комплексні рішення для квартир
Вікна в дитячу
![](https://arta-group.org/uploads/media/calc_item/0001/02/a58b266de935462512e83cb92fc09998093a4416.png)
від 1539 грн
- Aluplast 2000
- 2-камерний склопакет
- енергозбереження
- Ручка із замком “антідетка”
Вікно в кухню
![](https://arta-group.org/uploads/media/calc_item/0001/02/b508d42ad08fde4bfc1485a0ad1bc5252c6e0a91.png)
від 1971 грн
- Aluplast 2000
- 2-камерний склопакет
- Ручка черепашка
- Магнітна засувка на двері
Вікна в спальню
![](https://arta-group.org/uploads/media/calc_item/0001/02/e9b8d4eed4065b906981ac14dd46068cc7c1d676.png)
від 2290 грн
- Aluplast 2000
- 2-камерний склопакет
- Енергозбереження
- Система покрокового провітрювання
Вікно у вітальню
![](https://arta-group.org/uploads/media/calc_item/0001/02/b442149f63f62ed9b424b2b5b5e6256f58a731d1.png)
від 3288 грн
- Aluplast 2000
- 2-камерний склопакет
- Ручка черепашка
- Магнітна засувка на двері